سرور مجازی اروپا

چه چیزی در شبه جزیره دینگل باید دید


شبه جزیره دینگل در درجه اول در مورد مناظر و طبیعت باشکوه است. همچنین چندین مکان تاریخی ، سواحل که می توانید در آن موج سواری کنید و همچنین شهرهای کوچک وجود دارد. همه مکان های اصلی و سیستم عامل های مشاهده بسیار مشخص هستند ، بنابراین حتی اگر برنامه خاصی برای بازدید ندارید ، می توانید در مکان های مشخص شده در طول سفر توقف کنید. تعداد زیادی رستوران ، رستوران کوچک و مغازه در شبه جزیره وجود دارد. همچنین هیچ مشکلی برای پیدا کردن یک جای پارکینگ وجود ندارد. تنها جایی که ما مشکل پیدا کردن پارکینگ رایگان داشتیم شهر دینگل بود. ما مجبور شدیم وارد پارکینگ پولی بشیم که 2 یورو هزینه داشت.

در زیر نقشه ای با مسیری است که ما بر آن غلبه کرده ایم. ما حدود ساعت 10:30 شروع کردیم (کمی دیر ، اما مجبور شدیم مسیر نسبتا طولانی را از شانون ، جایی که فرود آمدیم ، طی کنیم) ، و حدود ساعت 19:00 شبه جزیره را ترک کردیم. ما همه ی مکان ها رو خیلی آهسته بررسی کردیم ، علاوه بر اینکه وقت ناهار و قهوه داشتیم. متاسفانه ، ما نتونستيم به هيچکدوم از جزاير نزديک بريم. اگر قصد سفر به جزایر را دارید ، باید حداقل 2 روز در شبه جزیره رزرو کنید.

شبه جزیره دینگل

اولین توقف ما در شبه جزیره ساحل اینچ بود. این یک ساحل 5 کیلومتری است که مسافران معمولا از آن شروع به کاوش در شبه جزیره می کنند. ساحل زیبا و مناسب برای پیاده روی صبحگاهی است. این مکان مورد علاقه موج سواری هایی است که از نقاط مختلف جزیره به آنجا می آیند. جای تعجب نیست ، زیرا امواج واقعا بالا هستند. یک کافه کوچک در ساحل وجود دارد که در آن می توانید بیرون بنشینید و از منظره زیبا با یک فنجان قهوه لذت ببرید. همچنین یک هتل در ساحل وجود دارد که می تواند یک پایگاه عالی برای کسانی باشد که از بخش غربی ایرلند بازدید می کنند. آن روز صبح مجبور شدیم راه طولانی را طی کنیم ، بنابراین پیاده روی در امتداد ساحل برای ما تسلی بخش بود.

دینگل

دینگل بزرگترین شهر شبه جزیره و در عین حال یکی از زیباترین شهرهای ایرلند غربی است. دینگل کاملا مرا شگفت زده کرد. خانه های رنگارنگ ، سکوت ، آرامش و مردم محلی دوستانه فضای باورنکردنی این شهر را ایجاد می کنند. بلافاصله بعد از رسیدن ، ما با پارکینگ مشکل داشتیم. شنبه عید پاک بود ، بنابراین ترافیک در خیابان های شهر قابل توجه بود. بعد از چند دقيقه ، موفق شديم يه جاي پارکينگ پيدا کنيم. ما برای یک پیاده روی کوتاه به بندر رفتیم ، از جایی که کشتی ها به جزایر اطراف می روند. سپس به سمت مرکز حرکت کردیم ، جایی که واقعا ساختمان های رنگارنگ جذابی وجود دارد. این ساختمان های رنگارنگ است که شخصیت را به این مکان می بخشد. ما نمی توانستیم بستنی خود را در یکی از معروف ترین بستنی فروشی ها-مورفی انکار کنیم. همچنین چندین رستوران در دینگل وجود دارد که می توانید ناهار بخورید. ما هنوز گرسنه نبوديم ، پس راهمون رو شروع کرديم. در راه خروج از شهر ، متوجه شدم که یک آکواریوم دریایی وجود دارد. با این حال ، ما دیگر وقت نداشتیم که به داخل برویم. 1xBet have a welcome offer that can see you receive €100 but you must use the 1xbet promo code free your first deposit with the site and receive a 100% bonus up to €100. That’s all you need to do to get your hands on the welcome bonus that 1xBet have to offer at present. For more information, you can read our 1xBet Bonus page. Or just click on one of the links on this page and then register that new account. You won’t want to miss out on this bonus and everything that they have to offer, so sign-up with 1xBet today. They have that excellent welcome bonus and here are the steps that need to be taken to receive it.مدت تحویل سرویس بین ۳۰ دقیقه الی ۸ ساعت می باشد.

درصورتیکه به قیمت مناسب تری نیاز دارید از پلن های اقتصادی دیدن نمایید.


پلن میکروتیک

سرور مجازی با منابع اختصاصی – ایران

۳۵
هزار تومان/ماهیانه

۵۱۲ مگ رم

۴۵
هزار تومان/ماهیانه

۱ گیگ رم

۷۵
هزار تومان/ماهیانه

۲ گیگ رم

۱۸۰
هزار تومان/ماهیانه

۴ گیگ رم

ترافیک ماهانه ۲۵ گیگابایت ۵۰ گیگابایت ۱۰۰ گیگابایت ۲۰۰ گیگابایت ۳۰۰ گیگابایت
هارد ۲۵GB ۵۰GB ۸۰GB ۱۲۰GB ۲۰۰GB
رم ۵۱۲MB ۱۰۲۴MB ۲۰۴۸MB ۳۰۷۲MB ۴۰۹۶MB
cpu ۱ هسته
E3-1230V3
۱ هسته
E3-1230V3
۲ هسته
E3-1230V3
۲ هسته
E3-1230V3
۴ هسته
E3-1230V3
پورت ۱GB ۱GB ۱GB ۱GB ۱GB
آی پی پیشفرض ۱ ۱ ۱ ۱ ۱
هزینه راه اندازی رایگان رایگان رایگان رایگان رایگان

برچسب

fb24c710fdb9c9a94e8ff41677e1bf97